Kurs Hipnozy

20, 21, 22 wrzesień 2019.

Witamy Serdecznie ! 

Cena warsztatów Profesjonalnego Kursu Hipnozy, Hipnoterapii i Autohipnozy wg metody Kaczorowskiego „Imagoterapii” i Daniłowa „Psychoterapii  psychoanalitycznej”.  

20, 21, 22 Wrzesień 2019

KOSZT KURSU – 1500 zł 

Kurs rozpocznie się w piątek 20 września  o godzinie 10- ul. Gostyńska 13, Wrocław.

Kurs skierowany jest do psychologów, pedagogów, lekarzy, ratowników medycznych terapeutów i fizjoterapeutów pracujących z pacjentami i podopiecznymi w zakresie psychoterapii, psychoanalizy, terapii indywidualnych i grupowych oraz przygotowujących się do pracy z podświadomością w zakresie wspomagania procesu leczenia i uzdrawiania psychiki, ciała i duszy. 

Ponadto zapraszamy również osoby pragnące świadomie zarządzać energetyką organizmu i skutecznie pracować z podświadomością w innych dziedzinach życia, jak również wszystkich zainteresowanych zmianą dotychczasowego programu życiowego, osobistego i zawodowego. 

Jak również osoby, które chcą nauczyć się i poznać nowe techniki Autohipnozy Świadomej i Nieświadomej w pracy ze swoimi problemami psychicznymi zdrowotnymi i życiowymi.

Każdy z uczestników kursu hipnozy aby uzyskać certyfikat musi odbyć 3 sesje. Każda sesja składa się z 3 osobnych warsztatów- zjazdów odbywających się w ustalone weekendy ( od piątku do niedzieli).

Z przyjemnością informujemy że obok asystentów- wykładowców Kurs Hipnozy dr Andrzej Kaczorowski poprowadzi wraz z dr Aleksandrem Daniłowem.

Dr Aleksander Daniłow

Lekarz medycyny, psychiatra, seksuolog, z instytutu Medycznego w Charkowie gdzie mieszka i pracuje. Psychoterapeuta z zakresu hipnozy klinicznej, medycznej, przewodniczący niezależnego Stowarzyszenia Psychoterapeutów na Ukrainie. 

Jest popularnym hipnotyzerem i hipnoterapeutą nie tylko na Ukrainie ale również w Europie. Teoretyk i praktyk. Jest twórcą autorskiej metody psychoterapii i psychoanalizy w hipnozie. Jego ogromna skarbnica wiedzy na temat psychiki człowieka, oraz problemów z tym związanych, pozwala mu docierać do najgłębszych pokładów nieświadomości, podświadomości i nad świadomości.

Wykładowcy:

 – dr Andrzej Kaczorowski psycholog-hipnoterapeuta

 – dr Aleksander Daniłow psychiatra-hipnoterapeuta

Asystenci/ wykładowcy:

–  mgr Jarosław Filipek- terapeuta manualny

–  ter Jacek Stążka

Po zakończeniu kursu seminarium I i II kursanci otrzymują DYPLOM informujący o uczestnictwie w kursie i zaliczeniu programu  z wynikiem pozytywnym, który upoważnia do wydania CERTYFIKATU Hipnoterapeuty wg metody Kaczorowskiego „Imagoterapii” oraz Daniłowa „Psychoterapii psychoanalitycznej” po zaliczeniu III zjazdu (3 sesji).  

Staramy się aby liczba uczestników kursu ograniczała się do małej 10-15 osobowej grupy (decyduje kolejność zgłoszeń).

Cena warsztatów Profesjonalnego Kursu Hipnozy, Hipnoterapii i Autohipnozy wg metody Kaczorowskiego „Imagoterapii” i Daniłowa „Psychoterapii  psychoanalitycznej”. 

Zapewniamy niezbędne materiały dla uczestników kursu z zakresu Hipnozy, Hipnoterapii i Autohipnozy. 

W cenie kursu oferujemy napoje gorące: kawa, herbata oraz napoje chłodzące. W trakcie trwania warsztatów można liczyć na słodkie poczęstunki jak i przekąski.

W sobotni wieczór na najbliższych warsztatach planowane są pokazy chodzenia po szkle lub chodzenia po żarach- również z ochotnikami z grupy kursantów- w zależności od pogody.

Chodzenie po szkle jest bardzo motywacyjne. To mimo wszystko pokonywanie samego siebie. Przełamywanie oporów i uświadamianie sobie, że możemy więcej niż myślimy. Przy takiej zabawie pojawiają się reakcje fizjologiczne jak podniesienie poziomu adrenaliny. W momencie zejścia ze szklanego dywanika pojawia się najczęściej uczucie podekscytowania i radości. Najpiękniejsze jest właśnie to poczucie, że “możemy” i “zrobiliśmy to”.

Chodzenie po rozżarzonych węglach jest potężną motywacją do pokonania własnych barier i ograniczeń. Bardzo często wykorzystywane jest w treningach kreowania lidera i budowy zespołów.

W trakcie trwania kursu odbędą się także inne przykłady Hipnozy estradowej.

Organizatorzy Profesjonalnego Kursu Hipnozy nie są odpowiedzialni za rezerwację noclegów podczas zjazdów. Rezerwacji kursanci dokonują samodzielnie. Na prośbę wysyłamy adresy hoteli/ hosteli/ kwater prywatnych znajdujących się najbliżej miejsca w którym ma odbyć się kurs

W razie jakichkolwiek pytań w sprawie kursu służymy pomocą.

Zapisy/ informacje

Organizator Kursu

tel: 518 636 852Komentarze są zamknięte.